P&G Ortadoğu & Afrika Bölgesi İle Görüşmeye Başladık

REM People Haberler / 15.01.2016

2016 yılı REM People için hızlı başladı. 5 Ocak 2016 günü almış olduğumuz bir e-posta mesajıyla, tahminimizden çok daha kısa bir süre içerisinde kendimizi ürün ve hizmetlerimizin ihracatına yönelik ilk adımları atarken bulduk.

made in turkey-1Merkezi Dubai’de bulunun P&G Ortadoğu ve Afrika Bölgesi yöneticilerinden gönderilen mesajda; P&G Türkiye ile yürütmekte olduğumuz projenin başarısından bahsediliyor, projenin bir benzerinin Arabistan Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Suudi Arabistan Krallığı, Kuveyt, Katar ve Umman’da başarıyla uygulanıp uygulanamayacağı hususunda görüşlerimiz soruluyordu. Muhataplarımıza bunun mümkün olduğunu olası yol ve yöntemleriyle birlikte izah ettik.

Taraflar arasındaki istişareler devam ediyor. Bunun zor ve zaman alan bir süreç olacağının hepimiz farkındayız. Fakat ülkemizden dünyaya yazılım ve teknoloji ihraç eden bir şirket olmak ve kısa zaman içerisinde başardıklarımızı yeni başarılarla taçlandırmak için son derece heyecanlı ve inançlıyız.

2016 yılı içerisinde bu alanda somut adımlar atarak ilk ihracatımızı gerçekleştirebileceğimizi ümit ediyoruz. Gelişmelerle ilgili sizleri bu sayfalar üzerinden bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Etiketler: , , , , ,

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim