PepsiCo & Fritolay Geleneksel Kanal Ölçümleme Projesi Başladı

REM People Haberler / 02.01.2016

Yaklaşık 5 ay süren istişareler, pilot çalışmalar ve hazırlık sürecinin ardından, PepsiCo ve Fritolay Geleneksel Kanal Ölçümleme Projesi için 2 Ocak 2016 itibariyle sahaya inmiş bulunuyoruz.

Proje kapsamında İstanbul ve Ankara illerinde bulunan 9.000 geleneksel kanal noktasını düzenli olarak ziyaret edecek ve PepsiCo & Fritolay tanzim teşhir kriterlerinin uygulama performanslarını ölçümleyeceğiz. Bu illerde edilecek başarının ardından projenin ülke geneline yaygınlaştırılması için gerekli adımları atıyor olacağız. PepsiCo ve Fritolay projesi için İstanbul ve Ankara illerinde yerleşik araçlı ve yaya personellerden oluşan özel bir saha ekibi oluşturuldu. Proje öncesinde gerçekleşen teorik ve pratik eğitimler sayesinde ekibin gerekli donanımlara sahip olması sağlandı.

Genç bir start-up olmamıza rağmen, bu denli büyük bir projede bizlere güvenerek partner olarak bizleri seçtikleri için tüm PepsiCo üst yönetimine şükran ve teşekkürlerimizi sunarız.

Yeni ürünümüzle yola çıkışımızın henüz 1. Yılında P&G, PepsiCo, Adel Kalemcilik gibi her biri kendi sektörünün lideri olan firma ve markalarla çalışmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz.

Etiketler: , , , , ,

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim