YAZILIM & SİSTEM KİRALAMA
  • Kullandığın Kadar Öde Sistemi
  • IOS ve Android Tabanlı Mobil Uygulamalar
  • Web Tabanlı Raporlama
  • Bulut Bilişim Teknolojisi
  • Microsoft Azure Platformu
  • %99,9 Veri Güvenliği
DİĞER HİZMETLERİMİZ


Perakende Denetimi
Detaylı Bilgi


Gezwin Mobil Kitlekaynak
Detaylı Bilgi

“Saha ekiplerimiz var, bu işi en iyi biz yaparız” diyorsanız sorun değil. REM People Saha Denetim ve Satış Gücü Yönetim Sistemleriyle mobil uygulama ve raporlama alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza kiralama yöntemiyle cevap veriyoruz.

REM People Teknoloji Çözümleri

REM People olarak, Perakende Denetim hizmetlerimizi en ileri sistemlerle firmalarımıza sunabilmek için, kendi yazılım ve teknolojilerimizi kendimiz geliştiriyor ve geliştirdiğimiz bu sistemleri arzu eden müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Bulut Bilişim Teknolojisiyle Kullandığınız Kadar Ödeyin (SaaS)

Bulut bilişim altyapısında sunduğumuz REM People teknoloji çözümleri “kullandığın kadar öde” esasıyla çalışır. Saha ekiplerinizin sayısı kadar mobil uygulama kullanıcı hesabı, merkez ofis ekibinizin sayısı kadar portal kullanıcı hesabı kiralayarak önemli miktarlarda bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Cihaz veya Lisans Yatırımı Yapmanıza Gerek Yok

Saha operasyonlarınızı yönetmek için paket programlara mahkûm olmak ya da devasa bütçeler ayırarak cihaz yatırımı yapmak zorunda değilsiniz. IOS ve Android tabanlı mobil uygulamalarımız ve web tabanlı raporlama portalımız sayesinde ek bir yatırıma gerek duymadan mevcut çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Verilerinizin Güvenliği İçin Endişelenmeyin

Yazılım ve uygulamalarımızı bulut bilişimin öncülerinden olan Microsoft’un Azure Platformu üzerinde geliştirilmekte, sistemlerimize akan tüm verileri ise %99,9’luk Microsoft güvencesiyle 4 farklı ülkedeki sunucularda  (server) yedeklemekteyiz.

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim