YAZILIM & SİSTEM KİRALAMA
  • Müşteriye Özel Tasarım
  • Anlık (Real Time) Raporlama
  • Anlık Aksiyon Alma İmkânı
  • Zengin Görsellik
  • Kompleks Skor Kart Tanımlamaları
  • Import & Export Özelliği
  • Diğer Sistemlerle Entegrasyon
DİĞER HİZMETLERİMİZ


Perakende Denetimi
Detaylı Bilgi


Gezwin Mobil Kitlekaynak
Detaylı Bilgi

Rapor hazırlamak ve analiz yapmak için daha fazla zaman harcamayın. EXM Portal Raporlama Ara Yüzünün gelişmiş özellikleri ve zengin görselliğiyle benzersiz bir raporlama deneyimine hazır olun.

Size Özel Tasarlanmış Raporlama Portalıyla Tanışın

EXM Portal; istek ihtiyaçlarınız doğrultusunda tamamen size özel olarak tasarlanır ve kullanımınıza sunulur. Responsive tasarım özelliği sayesinde raporlarınıza bilgisayarınızdan, tabletinizden ve hatta cep telefonunuzdan dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Sonuçları Anlık (Real Time) Olarak Görüntüleyin

Gidişatınızı görmek, stratejik kararlar almak ve operasyonlarınızı yönetmek için haftalarca beklemenize gerek yok. EXM Portal sayesinde sahadan gelen veriler doğrultusunda oluşan raporlarınızı gerçek zamanlı (anlık) olarak görüntüleyebilirsiniz.

Anlık Aksiyonlar Alın

EXM Portal; anlık aksiyonlar alabileceğiniz, interaktif ve çok yönlü raporlar sunar. Olaylara müdahale etmek ve aksayan noktaları geliştirmek için elde ettiğiniz sonuçları tek bir tıkla ekibinizle ve üst yönetiminizle paylaşabilirsiniz.

Zengin Görsellikle Şık Sunumlar Hazırlayın

Siyah beyaz tablolardan oluşan raporlardan sıkıldınız mı? İnteraktif özellikli drill-down raporlar, fotoğraf ve görsellerin içinde yer aldığı rengârenk grafikler ve pie chartlar… EXM Portalın sunduğu zengin görsellik sayesinde sonuçlarınızı kolaylıkla analiz ederek etkileyici sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Kompleks Skor Kartlar Tanımlayın

EXM Portal; birçok sektörün istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Sahip olduğumuz parametrik altyapı sayesinde satış noktalarınız, satış ekipleriniz ve diğer tüm araştırma kriterleriniz için kompleks skor kart türleri tanımlayabilir ve raporlanmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer Sistemlerle Entegrasyon Sağlayın

API entegrasyonu sayesinde farklı sistem ve ekranlarda yer alan verileri tek bir sistem ve ekran içerisinde görüntülemeniz mümkün. Entegrasyon sağlamak istediğiniz sistemle ilgili REM People Müşteri Temsilcinizle görüşebilirsiniz.

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim