YAZILIM & SİSTEM KİRALAMA
  • IOS ve Android Uyumlu
  • Personel Rut Tanılama
  • Günlük Haftalık ve Aylık Görev Atama
  • Soru Cevaplama, Not Alma, Fotoğraf Çekme, Barkod Okuma
  • GPS Verifikasyon
  • Teknik Destek
DİĞER HİZMETLERİMİZ


Perakende Denetimi
Detaylı Bilgi


Gezwin Mobil Kitlekaynak
Detaylı Bilgi

EXM Mobil; saha & satış ekiplerinizin kullanımı için tasarlanmış IOS ve Android tabanlı mobil uygulamadır. Sahadan ve satış noktalarından ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri EXM Mobil yardımıyla kolaylıkla toplayabilirsiniz.

Akıllı Telefonlarınızı Veri Toplama Araçlarına Dönüştürün

EXM Mobil uygulamasını kullanabilmeniz için ayrıca bir cihaz yatırımı yapmanıza gerek yoktur. Uygulamayı, IOS ve Android tabanlı tüm akıllı telefonlarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Saha Ekibinize Günlük, Haftalık ve Aylık Rutlar Tanımlayın

EXM Mobil’i kullanan saha ekiplerinize günlük, haftalık ve aylık rutlar tanımlayabilir, tanımlamış olduğunuz rutlara uygunluklarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ekiplerinize Özel Görevler Atayın

Görev atama özelliği sayesinde dilediğiniz ekip üyesine dilediğiniz görevleri atayabilir, tamamlanan ve tamamlanmayan görevleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Dilediğiniz Verileri Kolaylıkla Toplayın

Çoktan seçmeli, çoklu seçim ve nümerik. EXM Mobil ile sorulan sorulara dilediğiniz şekilde cevap verebilir, kısa notlar alabilir, barkod okutabilir, dilerseniz verdiğiniz cevapları fotoğraflarla destekleyebilirsiniz.

Tamamlanan Görevleri GPS Verileriyle Denetleyin

Saha ekibinizin denetlenmesinde GPS verifikasyon özelliğinden yararlanabilir, tamamlanan görevleri harita bazlı olarak sistemden takip edebilirsiniz.

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim