YAZILIM & SİSTEM KİRALAMA
DİĞER HİZMETLERİMİZ
  • IOS ve Android Uyumlu
  • Rut Zorunluluğu Olmaksızın Nokta Ziyareti
  • Anlık Mesajlaşma Özelliği
  • İş Emri Oluşturabilme ve İş Emirlerinizi Takip Etme
  • GPS Verifikasyon ve Harita Bazlı Görev Takibi
  • Teknik Destek


Perakende Denetimi
Detaylı Bilgi


Gezwin Mobil Kitlekaynak
Detaylı Bilgi

EXM Mobil Plus; orta ve üst yönetim kademesinin kullanımı için tasarlanmış IOS ve Android tabanlı mobil uygulamadır. EXM Mobil Plus yardımıyla siz de sahadan veri toplayabilir, aynı zamanda saha ekibinizi yönetebilirsiniz.

Akıllı Telefonlarınızı Veri Toplama Araçlarına Dönüştürün

EXM Mobil Plus uygulamasını kullanabilmeniz için ayrıca bir cihaz yatırımı yapmanıza gerek yoktur. Uygulamayı, IOS ve Android tabanlı tüm akıllı telefonlarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Rut Zorunluluğu Olmaksızın Saha Ziyareti Yapın

Önceden tanılanmış bir rut zorunluluğu olmaksızın, dilediğiniz zamanda dilediğiniz satış noktasını ziyaret ederek çapraz denetim yapabilir, işiniz için gerekli tüm verileri kolaylıkla toplayabilirsiniz.

Saha ziyareti esnasında sistemde tanımlı sorulara dilediğiniz şekilde cevap verebilir, kısa notlar alabilir, barkod okutabilir, dilerseniz verdiğiniz cevapları fotoğraflarla destekleyebilirsiniz.

Ekibinizle Anlık Olarak Mesajlaşın

EXM Mobil ve EXM Mobil Plus kullanan kullanıcılar birbirleriyle anlık olarak iletişim kurabilirler. Anlık mesajlaşma özelliği sayesinde, projelerinizde aktif olarak çalışan kullanıcıların daha yüksek kalitede iş üretebilmelerine destek olabilirsiniz.

İş Emirleri Oluşturarak Ekibinizi Yönlendirin

Saha ziyaretleriniz ve denetimleriniz esnasında aksayan noktaları tespit ederek, düzeltilmesi için anında aksiyon alın. İş emirleri oluşturarak, ekibinizle paylaşın. Oluşturulan ve tamamlanan iş emirlerini sistem üzerinden takip ederek, ekibinizin performansını denetleyin.

Tamamlanan Görevleri GPS Verileriyle Denetleyin

Tamamlamış olduğunuz görevleri, oluşturmuş olduğunuz iş emirlerini ve bu emirlerin süreçlerini GPS verileriyle denetleyerek harita bazlı olarak takip edin.

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim