PERAKENDE DENETİMİ
  • Satış ekiplerinizin saha uygulama performanslarını bağımsız bir ekip tarafından izleyerek ‘verimlilik artışı’ sağlıyoruz.
  • Anlık (Real Time) raporlar sayesinde aksayan noktalara ‘anında müdahale etmenize’ yardımcı oluyoruz.
  • Doğru hayata geçmiş perakende uygulamaları sayesinde, tüketicinin daha fazla ürün almasını sağlıyor ve ‘pazar payınızın artmasına’ etki ediyoruz.
DİĞER HİZMETLERİMİZ

Gezwin Mobil Kitlekaynak
Detaylı Bilgi


Yazılım & Sistem Kiralama
Detaylı Bilgi

Perakende Denetim (Retail Audit) hizmetlerimizle; satış, dağıtım, pazarlama ve ticari pazarlama operasyonlarınızın etkinlik ve verimliliğini ölçüyor, ilgili departmanlarınıza anlık aksiyon alma imkânı sağlıyoruz.

  • Anlaşmalı perakende noktalarında (POS) listelenen ürünlerin, mağaza içi teşhir alanlarındaki bulunabilirlik performanslarını takip edebiliyor musunuz? 
  • Rekabetçi konum elde edebilmek adına satış noktalarına ödenen bedellerin ve yapılan yatırımların tam karşılığını alabiliyor musunuz?
  • Bu perakende ve satış noktalarında pazar payımız paralelinde bir reyon ve teşhir payı alabiliyor musunuz?
  • Satış noktası içerisinde yapmış olduğumuz uygulamalarda rakiplere göre konumumuzu görebiliyor musunuz?
  • Satış personelinin saha ve mağaza içi uygulama performanslarını objektif ve doğru bir biçimde düzenli olarak ölçümleyebiliyor musunuz?
  • En önemlisi; sahadan gelen veriler, ilgili departmanlarınıza anında aksiyon alma imkânı sağlıyor mu?

perakende-denetimi-gorsel

Rekabetin her geçen gün arttığı bir dünyada; rekabetçi olabilmek, rakiplerinize göre üstün konum elde edebilmek ve daha fazla pazar payı alabilmek amacıyla yapmış olduğunuz onca çalışmanın ve yatırımın karşılığını alabiliyor musunuz? Belirlemiş olduğunuz stratejilerin uygulanması safhasında, sahada olup bitenlerden ne kadar haberdarsınız

Bunun gibi onlarca sorunun cevabını almak artık zor değil. Perakende Denetim hizmetlerimizle sahada olup biten her şeyin fotoğrafını çekiyor, büyük resmi görebilmeniz, doğru stratejileri belirleyebilmeniz ve doğru adımları atabilmeniz için katkı sağlıyoruz.

Pazarlama, ticari pazarlama, satış ve dağıtım performansınızla ilgili takip etmek istediğiniz tüm verileri deneyimli saha ekiplerimiz vasıtasıyla sahadan topluyor, geliştirmiş olduğumuz akıllı teknolojiler yardımıyla gerçek zamanlı (anlık) olarak firmanıza raporluyor ve uygulama performansınızı arttırabilmeniz için anında aksiyona geçebilme imkânı sunuyoruz.

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim