GEZWİN MOBİL KİTLEKAYNAK
  • Görev çoklayabilme, farklı lokasyonlarda aynı görevleri yaptırabilme
  • Departman ve projelere göre bütçe oluşturabilme ve yönetme
  • Görevci Kriterlerini belirleme, Görevci Seçme ve Tamamlanan Görevleri Onaylama
  • Gelişmiş Filtreleme Özelliği Sayesinde İstenilen Raporu Elde Etme
  • Her Projeye Yönelik Fotoğraf, Video ve Ses Dosyası Galerisi
DİĞER HİZMETLERİMİZ


Perakende Denetimi
Detaylı Bilgi


Yazılım & Sistem Kiralama
Detaylı Bilgi

GEZWIN, size ait bir ara yüz üzerinden dilediğiniz şekilde “proje oluşturma, bütçeleme, yönetme ve raporlama” imkânı sağlar. Böylelikle projelerinizle ilgili tüm süreçleri GEZWIN Portal üzerinden çevrimiçi olarak yönetebilirsiniz.

GEZWIN Portal Ne İşe Yarar?

Kullanıcılara yaptırmak istediğiniz görev ve projeleri GEZWIN Portal üzerinden planlayabilir ve yönetebilirsiniz. Oluşturduğunuz görevlerin ve projelerin bütçelerini dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve bu görevleri kolaylıkla farklı lokasyonlar için çoklayabilirsiniz.

Görevci Kriterlerini Belirleme / Görevci Seçme / Görev Onaylama

Proje ve görevlerinizi hangi profildeki kullanıcıların yapabileceğine dair kriterleri bizzat belirleyebilirsiniz.  Ayrıca bu görevler için başvuran görevcileri seçme/onaylama, kullanıcılar tarafından yapılan görevleri kabul etme, reddetme veya revize isteme olanağına da sahipsiniz.

Görevciler İle Anlık İletişim Kurma: INSTANT MESSAGING

GEZWIN Platformu firmalara, görev ve projelerin devam etme sürecinde kendi görevcileri ile anlık (instant) iletişim kurma olanağı sağlar. Anlık mesajlaşma imkânı sayesinde, projelerinizde aktif olarak çalışan kullanıcılar ile iletişim kurarak daha yüksek kalitede iş üretebilmelerine destek olabilirsiniz.

Real-Time (Anlık) Raporlama

GEZWIN Portal, firmalara anlık ve gerçek zamanlı (real-time) raporlama imkânı sunar. Oluşturulan tüm raporlar, sistem üzerinden görüntülenebileceği gibi istenildiği zaman dış ortamlara da aktarılabilir.

Firmaya Özel Mobil İşgücü: “MY PREMIUM TEAM”

GEZWIN; niteliksiz bir “kalabalık” (crowd) değil, nitelikli bir “topluluk” (community) yaratmayı amaçlar. Bu nedenle de, kullanıcılarını yapmış oldukları işlerde uzmanlaşmaları için teşvik eder.

Arzu ettiğiniz takdirde deneyimli kullanıcılar arasından kendi özel takımlarınızı oluşturabilir, bu takımları – REM People’ın ülke çapına yayılmış saha kadroları desteğiyle – özel olarak eğitebilir ve hatta çeşitli sertifikasyonlara tabi tutarak “nitelikli, yaygın ve ekonomik bir mobil işgücü” oluşturabilirsiniz.

Gezwin Mobil Kitlekaynak Platformu hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için www.gezwin.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim