Bayer Türk Eczane Kanalı Ölçümleme Projesi Başladı

REM People Haberler / 05.03.2016

REM People olarak Türkiye’de bir başka ilki daha gerçekleştiriyor olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

İlaç ve eczacılık sektörünün dev ismi Bayer ile birlikte aylar süren çalışmalar neticesinde hazırlanan Eczane Kanalı Tanzim/Teşhir Araştırmaları ve Ölçümlemeleri Projesi’ne Mart ayı itibariyle start vermiş bulunuyoruz. Proje kapsamında; Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesindeki 31 ilde yer alan toplamda 2.165 Eczaneyi düzenli olarak ziyaret ederek, Bayer OTC grubu ürünleriyle ilgili tanzim/teşhir ölçümlemelerini gerçekleştiriyor olacağız.

İlaç & eczacılık sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan bu projede çalışmak üzere, tamamı sektör deneyimli, genç ve yetenekli isimlerden oluşan muhteşem bir saha ekibi kurduk. Teorik ve pratik eğitimlerini tamamlayan ekibimiz, görevlerini icra etmek üzere tam donanımlı bir şekilde sahaya indiler. Sahadan toplanan datalar, projeye özel olarak çalışan REM People veri kontrol ekibi tarafından teker teker kontrol edilecek. Sahayla eşzamanlı olarak kalite kontrol sürecinden geçen ölçümleme sonuçları, Bayer için özel olarak tasarlanacak olan web tabanlı ve gerçek zamanlı raporlama portalına aktarılarak raporlanacak.

Genç bir start-up olmamıza rağmen, bu denli büyük bir projede bizlere güvenerek partner olarak bizleri tercih ettikleri için tüm Bayer Türk yönetimine şükran ve teşekkürlerimizi sunarız. Resmi kuruluşumuzun henüz 1. yılı dolmadan P&G, PepsiCo, Bayer Türk, Adel Kalemcilik gibi her biri kendi sektörünün lideri olan firma ve markalarla çalışmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz.

Etiketler: , , ,

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim