Adel Kalemcilik Ölçümleme Projesi Başladı

REM People Haberler / 14.07.2015

Türk kırtasiye sektörünün lider firmalarından biri olan Adel Kalemcilik ile “Kırtasiye Sektörüne Yönelik Perakende Denetim ve Ölçümleme Projesi” kapsamında çalışmaya başladık. EXM Portal ürününün Ar-Ge ve tasarım safhasında birlikte çalışarak karşılıklı katma değer yaratmış olduğumuz işbirliğimizin, kontratlı çalışma aşamasına gelmesinden dolayı son derece mutluyuz.

Adel Kalemcilik için yürüteceğimiz proje kapsamında Türkiye’nin 24 ilinde bulunan 600’den fazla kırtasiye noktasını ziyaret ederek ölçümlemelerini gerçekleştireceğiz. Teorik altyapısı son derece detaylı olarak kurgulanan projede Adel Kalemcilik ürün ve kriterlerine hâkim, kırtasiye sektöründe deneyimli ve işinin ehli bir saha ekibiyle çalışacağız.

Back to School öncesi, esnası ve sonrasındaki dönemi kapsayacak olan projede, Adel ürün ve ürün gruplarının bulunurluk performanslarını, satış noktalarına yapılan shelfing yatırımlarını, Adel tarafından belirlenen tanzim & teşhir kriterlerinin uygulama performanslarını ve bunların rakiplere göre durumlarını sorguluyor olacağız. Sonuçları bakımından Adel Kalemcilik saha satış ekiplerinin performans değerlendirmelerine de etki edecek olan projemiz, Türk kırtasiye sektöründe bu kapsamda yürütülen ilk ve tek proje olma özelliğini de taşımakta.

Firmamıza ve çözümlerimize göstermiş oldukları teveccüh ve duydukları güven için Adel Kalemcilik üst yönetimine teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Etiketler: , ,

İşinizi geliştirmek ve birlikte bir başarı hikayesi yaratmak ister misiniz?

İletişim